دانلود نرم افزار آموزشی روش های صرفه جویی در منزل

سلام! به وبسایت محمد مخبریان خوش آمدید. در این مطلب قصد داریم فایل دانلود محتوای الکترونیکی یا نرم افزار آموزشی «روش های صرفه جویی در منزل» را که در قالب سیستم عامل اندروید طراحی شده است در اختیارتان قرار دهیم. این محتوای الکترونیکی یا نرم افزار آموزشی مطابق با اصول تولید محتوا ، و برای دانش آموزان سنین ۱۰ تا ۱۳ سال طراحی شده است.

دانلود محتوای الکترونیکی - نرم افزار آموزشی روش های صرفه جویی در منزل

دانلود محتوای الکترونیکی – نرم افزار آموزشی روش های صرفه جویی در منزل

مشخصات این نرم افزار آموزشی

نام: نرم افزار آموزشی روش های صرفه جویی در منزل

سیستم عامل مورد نیاز: اندروید

قیمت: رایگان

حجم فایل: ۲۸ مگابایت (کلیه مطالب، تصاویر و فیلم های موجود در نرم افزار به صورت آفلاین قابل استفاده است)

فرمت فایل: RAR پس از دانلود از حالت فشرده خارج کنید و فایل APK موجود در آن را نصب کنید.

مخاطب نرم افزار: دانش آموزان سنین ۱۰ تا ۱۳ سال

طراحی و تولید: محمد مخبریان

* این نرم افزار در سال ۱۳۹۵ رتبه دوم جشنواره تولید محتوای الکترونیکی را در استان سمنان کسب کرده است.

مقدمه این نرم افزار آموزشی

برق

اگر برق خانه شما قطع شود، در آن لحظه چه می‌کنید؟ شما در روشنایی کم نمی‌توانید تکالیف درسی خود را به خوبی انجام دهید. نمی‌توانید تلویزیون را تماشا یا از وسایل برقی در خانه استفاده کنید. حتّی ممکن است همه‌ی اعضای خانواده، کارشان متوقف شود و صبر کنند تا دوباره برق وصل شود.

آب

اگر آب قطع شود چه مشکلاتی پیش می‌آید؟ تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید؟ مادرتان نمی‌تواند لباس‌های کثیف را بشوید. باغچه و گلدان‌ها خشک می شوند. دیگر نمی‌توانید حمام بروید. بعد از چند روز همه از تشنگی می‌میرند.

گاز

حالا فرض کنید گاز قطع شده است. دیگر مادر به راحتی نمی‌تواند غذا بپزد. برای گرم کردن خانه دیگر بخاری‌ها روشن نمی‌شود. این موارد ، بخش کوچکی از مشکلاتی هست که اگر آب، برق یا گاز قطع شود به سراغ ما می‌آیند. پس ما باید به اندازه نیازمان از آب ، برق و گاز استفاده کنیم. تا برای همیشه بتوانیم از وجود این نعمت‌های خدادادی استفاده کنیم. و نسل‌های بعد از ما هم بتوانند از آن استفاده کنند.

قرآن و صرفه جویی

خداوند بزرگ و مهربان در سوره اعراف آیه ۳۱ می فرمایند: کُلُواْ وَاشْرَبُواْ وَلاَ تُسْرِفُواْ إِنَّهُ لاَ یُحِبُّ الْمُسْرِفِینَ یعنی: بخورید و بیاشامید ولی زیاده‏‌روى مکنید که او اسرافکاران را دوست نمی‌‏دارد. اگر آیه قبلی را با دقت خوانده باشید، متوجه می‌شوید که خداوند مهربان در قرآن در مورد اسراف صحبت کرده است و این به آن معنا هست که ما باید در مصرف همه چیز مراقب باشیم که اسراف نکنیم و درست مصرف کنیم. ما در این نرم‌افزار آموزشی، راه‌های صرفه جویی و درست مصرف کردن آب، برق و گاز در خانه را به دانش‌آموزان عزیزمان آموزش خواهیم داد.

دانلود محتوای الکترونیکی روش های صرفه جویی در منزل

برای دانلود محتوای الکترونیکی یا نرم افزار آموزشی «روش های صرفه جویی در منزل»، اینجا کلیک کنید.

– منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان هستیم.

این صفحه را به اشتراک بگذارید

هیچ نظری وجود ندارد

  • سلام، مهمان
فهرست